Korraldajale Oleme alati valmis aitama uusi partnereid
ja teeme hea meelega koostööd igas valdkonnas!
Müügi algus!

TICKET BEST VAHENDUSTASU

KORRALDAJA VAHENDUSTASU – 0%

0%

KORRALDAJA VAHENDUSTASU - 0%

Ticket Best on kaasaegne ja mugav süsteem piletite ostmiseks teatri – ja tsirkuseetendustele, kontsertidelesaalis, klubis või vabas õhus, näitustele, kinoseanssidele, festivalidele, vaatemängudele, moenäitustele, spordiüritustele, ekskursioonidele ning paljudele teistele üritustele!

MÜÜGI ALGUS!

WIDGET-LINK

Süsteem on kiiresti integreeruv olemasoleva veebilehe sisse (olgu see teater, muuseum või kontserdihall) ning samuti sotsiaalvõrgustiku gruppi (widget) ja müügikassadesse. See võimaldab ostjatele koheselt Iiikuda konkreetsele ürituse toimumiskohale.

JÜÜRDEPÄÄSU KONTROLL

Süsteem võimaldab triipkoodi kontrollimist, takistab topelt läbipääsu katseid, toimib side katkemisel ja koostab aruandeid läbipääsu kohta reaalajas.

MITMEKEELNE

Pileteid saad müüa eri keeltes, soovi korral mitmes keeles korraga! Ainult ühe lingiga müüd sa pileteid Eestis, Läti, Leedus ja Soomes korraga kuues keeltes!

PROMO-KOODID JA ALLAHINDLUSED

Võimalus luua piiramatul hulgal erinevaid allahindlusi ja koode.

VAHENDUSTASU 0%

Vahendustasu 5,5% + 0,9 eurot mida kõike maksab PILETIOSTJA! Pole vaja midagi juurde maksta, kõik meie teenused on vahendustasu sees: ürituse süsteemi sisestamine, aruandlus, pangamaksed jms. Kui pilet maksab, näiteks 25,00 eurot, siis piletiostja jaoks oleks hind 27,27 eurot.

MÜÜGI ALGUSE KIIRUS

Võimaldab koheselt alustada müüki ja mitte raisata aega süsteemi arendamisele ja ettevalmistusele. Võimas funktsionaalsus võimaldab pidevalt näha müükide ülevaadet ning hinnata finants- ja turundussuhteid piletite ostjatega. Pakume ligipääsu süsteemile oma ürituste haldamiseks ja erinevate müügiaru-annete vaatamiseks onlain režiimis 24/7 ilma päringu ooteajata.

VÕTA VASTU MAKSEID

Teeme koostööd Trustlyga ja Maksekeskusega, et pakkuda võimalust teha pangaülekandeid mugavalt ja kiiresti. Makse saab kinnitada samade andmetega kui muidu oma pangakontot kasutades.

KORDUVAD ÜRITUSED

Korduvad üritused grupeeritakse automaatselt.

JAGA JA TURUNDA

Töötab koos Facebook Pixeli ja Google Analyticsiga.

Oleme alati valmis aitama uusi partnereid ja teeme hea meelega koostööd igas valdkonnas!

  Kontori lahtiolekuajad

  E – R 08.00-18.00
  L – P Puhkepäevad

  Tehnilise toe

  Kui on abi vaja, siis võtke meiega ühendust!

  support@ticketbest.ee

  Kontori kontakt

  Võtke meiega ühendust!

  info@ticketbest.ee