PILETIINFO ÜLEANDMISE AKT

  Korraldaja (ärinimi)
  Kontakt email*
  Korraldaja email*
  Korraldaja kontaktandmed*

  Ürituse nimetus*

  Ürituse kuupäev*
  Läbiviimise aeg*
  Ürituse kestus*
  Toimumiskoht*
  Vanusepiirang. Vali soobiv*
  Müügi lõpp-kuupäev*
  Müügi lõpp-aeg*
  Ürituse kirjeldus*


  Video link (soovi korral)
  Pilt ürituse kirjeldusele kuni 1 Mb
  Pilt ürituse kirjeldusele kuni 1Mb
  Pilt ürituse kirjeldusele kuni 1Mb
  Pilt ürituse kirjeldusele kuni 1Mb
  Kujutis ürituse lehekülje jaoks* 1270x555px, kuni 2Mb
  Plakat pealehel* 280x420px, kuni 2Mb
  Video ürituse lehekülje jaoks (mp4). Suurus: 1270x555px. kuni 7 Mb

  Kui on tegemist määratud kohtadega üritusega (VIP, eripaigutus), siis meile saadetavas infos tuleb seda kindlasti märkida.

  Piletite kategooriad
  Piletite hinnad
  Piletite arv
  NB! Kui pileti hind muutub, palume täiendavalt teatada muutumise päeval. Kuupäev, aeg ja uus hind.

  Lisainfo/ või kommentaarid
  • Juhime Teie tähelepanu sellele, et meie töötajate tavapärane tööaeg ürituste info sisestamisel või muutmisel on E-R 10.00-17.00

  Veebilehel ja piletitel avaldatav info:

  • Ürituse nimetus peab olema sisestatud programmi väiketähtedega. Soovitav, et nimetus oleks lühike. Kui nimetust muudetakse pärast müügi algust, tuleb sellest teavitada ettevõtte Ticket Best Europe esindajat.
  • Üritusel peab olema kategooria. Kui üritus toimub mitu korda, siis Ticket Best Europe süsteemis moodustatakse mitu sündmust koos Pileti müügiga konkreetsel kuupäeval, ajal ja kellaajal.
  • Erinevate vaatajate kategooriate hinnad ja allahindlused peavad olema märgitud võimalikult täpselt (piiratud võimalustega inimesed, õpilased, üliõpilased, pensionärid, grupid jne).
  • NB! Kui pileti hind muutub, palume täiendavalt teatada muutumise päeval.
  • Kui meil on tegemist määratud kohtadega üritusega (VIP, eripaigutus), siis meile saadetavas infos tuleb seda kindlasti märkida.
  • Uue saali sisestab süsteemi vaid Ticket Best Europe ettevõtte esindaja. Meie esindajale tuleb saata kiri infoga sellest, milline saal peab olema sisestatud + saali plaan koos kohtade asetusega.
  • NB! Üritus ei saa müüki tulla vaid venekeelse nimetusega. Vaid vene publikule arvestatud ürituse nimetusel peab olema eestikeelne nimetus.
  • Võib lisada järgmist infot: kuidas ürituse toimumiskohale jõuda, et üritus toimub mitmes keeles, kas saalis on piiratud nähtavusega kohad.
  • Süsteemi www.ticketbest.eu võib sisestada mitu plakatit või kujutist jpg- või png-formaadis mõõtmetega 1270x555px, 280x420pxFailide suurus – 1 kuni 2 MB!